Vimeo’dan Profesyonel PowerPoint Sunum Örnekleri – 14


Bir süredir sunum örnekleri paylaşmayı ihmal etmişiz. Oysa profesyonellerin çalışmaları çoğu kez ilham verici oluyor. Son 5 aydır Vimeo üzerinden paylaşılmış PowerPoint sunumları arasından şunları dikkat çekici bulduk.
.

Yapımcı
http://emilypresenta.com/
.

Yapımcı
http://johnpitcher.pl/
.

Yapımcı
http://www.slidesmith.net/
.

Yapımcı
http://www.buffalo.art.br/
.

Yapımcı
http://www.sitedaboa.com.br/
.

Yapımcı
http://www.lagracia.com.br/
.

Yapımcı
http://www.linkedin.com/in/matteadesf
.

Wall Street Institute

6 Comments

 1. Feyzullah dedi ki:

  Ders anlatımlarıyla ilgili profesyonel sunumlar var mı acaba ? Kendi sunumlarım için fikir arıyorum.Coğrafya eğitimi için olursa daha güzel olur.Saygılar..

 2. admin dedi ki:

  Feyzullah Bey, profesyonel sunum örnekleri genellikle reklamcılık sektörü üzerinden geliyor. Doğrusu ders anlatımı konusunda pek paylaşım olmuyor gibi. Olanlar ise “profesyonel” sıfatından uzak, sadece metinlerin slaytlara yapıştırılmasından ibaret çalışmalar. Sağ sütunda başka sitelere linkler verilen alanda “Sunum örnekleri” başlığı altındaki siteleri ziyaret ederseniz oralarda bulma ihtimali daha fazla olur.

 3. Feyzullah dedi ki:

  İlginize teşekkür ederim. Powerpoint ile ilgili bir sıkıntım var.Bir sayfada yaptığım bir animasyon devam ederken sayfa geçişi için tıkladığımda animasyon başa atlıyor ikinci tıkladığımda sayfa atlıyor.Bunun çaresi varmıdır.
  Umarım anlatabilmişimdir.Saygılar..

 4. admin dedi ki:

  Evet, animasyon sürerken sayfa atladığınızda o animasyon kesintiye uğrar. Bu durumda diğer sayfaya geçmenizi gerektiren malzemeleri de animasyonun olduğu aynı slayt üzerinde değerlendirmelisiniz. Bu mümkün.

 5. Yusuf dedi ki:

  Kardeşim bu sunumları bilgisayarımıza indiremiyor muyuz?

  Lütfen profesyonel sunum örneklerini indirebileceğimiz bir site söyleyin acil :(

Yorum, Katkı ve Sorularınız