Çizgi – TAGEM’den Ücretsiz Microsoft Office 2010 Sertifika Programı


Çizgi TAGEM bilişim eğitimi hizmetlerine artan ivmeyle devam ediyor. Sırada ücretsiz Office 2010 kursları var. Eğitim e-learning formatında. Kayıt işlemleri, eğitim ve sınavlarınızı bilgisayarınız başında tamamlayabiliyorsunuz.

.

.

“Bu eğitim programı “Bilgisayar Okur Yazarlığı” olarak tabir edilen ve ECDL (European Computer Driving Licence), yani Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office 2010 programlarının detaylı eğitimini içermektedir. Bu eğitim bilişim eğitimi almayı hedefleyen giriş seviyesindeki katılımcılar için uygundur.

Çizgi Tagem’in bu eğitimi çeşitli eğitim kurumlarında çalışan gönüllü eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Bu eğitim yine topluma tamamen ücretsiz olarak açılmış ve isteyen herkesin istediği ortamda paylaşmasına izin verilmiştir.”

.

Ayrıntılar için tıklayınız

Wall Street Institute

2 Comments

  1. EKREM dedi ki:

    merhaba uzaktaan eğitim ile bilgisayar office kursu sertifikası almak istiyorum + geçerliliği nedir benim için önemli bilgi verirseniz sevinirim

  2. admin dedi ki:

    Ekrem Bey Merhaba.

    Çizgi Tagem eğitimleri sonunda resmi onaylı sertifikalar alınıyor diye biliyorum ama en doyurucu bilgiyi kendilerinden alabilirsiniz. Makale içindeki linklere tıklayarak sitelerine gidebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Yorum, Katkı ve Sorularınız