SlideShare Geleneksel “Dünyanın En İyi Sunumu Yarışması”


SlideShare Geleneksel (Dördüncü) “Dünyanın En İyi Sunumu Yarışması

.

Çalışmanızı gönderin ve “dünyanın en iyi sunumu” unvanına aday olun. 6 kategoride ki ilk üç derecelere hediyeler de var. Kategoriler şöyle;

İş,
Eğitim,
Teknoloji,
Yaratıcılık/Olağandışılık,
Kar Amacı Gütmeyen Kurumlar ve
“Hakkımda”

Ödüllere gelince, her kategoride;

Birincilik 1.000 USD değerinde MacBook + 3M Cep Projektörü (MP180)
İkincilik 500 USD değerinde  iPad + 3M Cep Projektörü (MP180)
Üçüncülük 300 USD değerinde iPod Touch + 3M Cep Projektörü (MP180)
Mansiyon 50 USD değerinde iPod Shuffles

3M Özel Kategori
Bu yıl özel olarak bir de 3M’in sponsorluğunda “Sunum Korku Hikayesi” tema  yarışması var. Burada ilk on dereceye girenler için ödül 3M Cep Projektörü (MP180) Bu bölümde sunuma dair başınızdan geçen kötü bir anıyı işleyebiliyorsunuz.

.

Kurallar

Yoksa, bir SlideShare hesabı açacak ve istenen bilgilerin tümünü dolduracaksınız.

7 Ekim – 8 Kasım 2010 tarihleri arasında sunumunuzu sitedeki katılımcı girişi (Enter Contest) ile World’s Best Presentation Contest 2010 seçeneğine gönderecek veya her zamanki “sunum upload sistemi “ ile yükledikten sonra ‘Edit’ (düzenle) seçeneği altından ulaşılacak sunumu yarışmaya dahil edebileceksiniz. Tabi, her iki yöntemde de kategori seçmeyi unutmamak gerekiyor. “3M Presentation Horror Story Contest” için ayrı bir seçenek olacak.

Sunumunuz size ait orijinal bir yapım olmalıdır.
Yarışmaya 10 sunuma kadar farklı çalışmalarla katılabilirsiniz.
Sunum formatları PowerPoint (PPT, PPS, POT, PPTX), OpenOffice (ODP), PDF, Keynote veya zip (Mac kullanıcıları) yanısıra slidecast veya video formatında çalışmalar da kabul edilecek. Video “içeren” sunumlar da seçilebilir fakat doküman tarzı istenmiyor.

Halk oylamasında en fazla oyu alarak finale kalan çalışmalar arasındann son aşamada Jüri seçimini yapacak. Oylama son tarihi 11 Kasım geceyarısına kadar. (Pasifik zaman dilimi PST ile)

Arkadaşlarınızdan oy isteyebilirsiniz fakat hile karıştıranlar diskalifiye edilecek. Oy verebilmek için onların da hesap açtırmaları gerekiyor.
Oylama bitimini takip eden 1 hafta sonunda sonuçlar açıklanacak.

.

Yarışmaya katılmışsanız buradan duyurun ki bizler de destek olalım. Çok aceleye geldiği için biz seneye düşünüyoruz :) Eğer siz de bu defakine yetişemeyecekseniz, muhtemelen yakınlarda diğer servislerin açacağı yarışmalar veya gelecek sene için şimdiden çalışmaya başlamayı düşünmelisiniz. Çok sayıda iddialı sunum örneği ile karşılaşmak ilginç olacak.

Sağlıcakla.

Wall Street Institute

Yorum, Katkı ve Sorularınız