Çizgi Tagem’den Alkışlanacak Hizmet


Çizgi Tagem ücretsiz bilişim eğitimi DVD seti veriyor.

İçindeki materyali kendi eğitim ve sunumlarınızda kullanabiliyorsunuz.

“Bu projenin amacı, teknik okullardaki öğretim görevlileri için bilişim derslerinde kullanabilecekleri bir alt yapı sağlamaktır.

Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki online başvuru formunu doldurmak ve “İçerik Sağlama Başvurusu”nu imzalayıp faks ile bize ulaştırmak. En kısa zaman programın yürütülmesinden sorumlu arkadaşlar sizlere telefon ve e-posta ile ulaşacak ve programın farklı süreçlerinde ihtiyaç duyacağınız bilgileri size ulaştıracaklardır.

DVD setlerinin gönderimine ise Ekim ayında başlanacaktır.

Meslek Okulları Bilişim Eğitim programı kapsamında gönderilecek DVD eğitim seti ve diğer tüm aşamalar, eğitimler ve öğrencileri için tamamen ücretsiz olacak, tüm kargo ücretleri Çizgi TAGEM tarafından ödenecektir. Tüm eğitim programı, eğitimlerde kullanabilmesini sağlamak amacıyla, hiçbir şekilde şifrelenmeyecek, kopyalanmasına ve hatta değiştirilmesine müsaade edilecektir.”

Ayrıntılara bu adresten ulaşılabilir.

Lütfen bir de o sitedeki ‘hakkımızda’ sayfasına göz atar mıydınız.
Eğitime dair verilmekte olan hizmetler için siz belki okuduklarınıza inanamayacaksınız ama Niyazi Saral Bey ve Çizgi Elektronik söz konusu ise -tecrübeyle sabittir ki- ben mucizelere inanırım.

Wall Street Institute

1 Yorum

  1. ayşe candan dedi ki:

    Çizgi-Tagem Kapatılmasın İmza Kampanyası Başladı…
    http://imza.la/cizgi-tagem-kapatilmasin

Yorum, Katkı ve Sorularınız